ARAÇ DEZENFEKTE - HİJBO Araç Dezenfekte'nin En İyi Şirketi!

23 Temmuz 2020by test0

HİJBO araç dezenfekte, özel ticari temizlik süreçlerimiz, son teknoloji kimyasalları ve malzemeleri bir araya getirerek, çalışanlarınızı ve müşterilerinizi güvende tutmak için tasarlanmıştır. Araç Dezenfekte uzman kodromuz ile her zaman mutlu olacaksınız.

Çevre Dostu: Doğa dostu temizlik hizmetlerimiz, sertifikalı yeşil ticari temizlik kimyasallarımızı, yeniden kullanılabilir mikrofiber havluları, HEPA filtrasyon vakumlarını,% 100 tüketici sonrası geri dönüştürülmüş araç ve malzemeleri kullanmaktan standart olarak gelir size hiçbir ek ücret ödemeden sunuyoruz.

Ticari Marka Güvenilirliği: Üniformalı, rozetli ve güvenlik yeteneğiyle, bayinizin ve envanterinizin güvenli olduğundan emin olabilirsiniz ve HİJBO’dan hizmet alırken bu profesyonel imajı koruyabilirsiniz. Gümrüklü ve Sigortalı.

Kalite Garantilidir

Bayiliklerinizde düzenli olarak kalite kontrolleri yapıyor ve performansımızı 50 puanlık 5 yıldızlı derecelendirme sistemi ile değerlendiriyoruz. 5 yıldızlı temizlik kalitesi karşılanmıyorsa, bu sorunu düzeltmeye hazırız.

Araç kullanımını gerektiren herhangi bir iş, çalışanlarının ve hizmetlerine bağlı olanların korunmasını sağlamalıdır. İşletmeler, daha fazla virüs salgınını önlemek için değerli sosyal mesafeler ve hijyen önlemleri almak zorunda kalacaklar.

Bu nedenle, virüsün birkaç saatten üç güne kadar farklı yüzeylerde stabil kalabileceğini anlamak önemlidir. Örneğin, sürücüler, yolcular ve mal yükleyen ve boşaltan çalışanlar tarafından dokunulan araçlar, dokunma veya öksürme veya hapşırma gibi havadan yüzeye iletim yoluyla kirlenebilir.

Araç dezenfeksiyon hizmetlerimiz, enfeksiyonların yayılmasını azaltmak için ticari araçlarda yüksek hijyen seviyelerinin korunmasına yardımcı olacaktır.

Nakliye dezenfeksiyon hizmetlerimiz çapraz salgını azaltmak ve personel, müşteriler ve ziyaretçilere araçlarınızın güvenli ve yüksek hijyen standartlarının mevcut olduğundan emin olmak için tasarlanmıştır.

Temas noktası temizliği iç ve dış virüslerin çapraz bulaşmayı önlemeye yardımcı olur.  Kapı kolları, direksiyon, ekranlar, emniyet kemerleri, döşeme ve dişli çubukları gibi önemli yüzeyleri hedefler.

UIV minimum bozulma ile hızlı bir şekilde yeniden giriş yapılması gereken daha geniş alanları dezenfekte etmenin en hızlı yoludur. Tekstiller ve geleneksel temizlik yöntemleri kullanılarak ulaşılması zor olanlar da dahil olmak üzere çok çeşitli araç yüzeylerini kaplayabilir .

Araç dezenfeksiyon hizmetlerimiz ticari filo araçları, otobüsler, taksiler ve yerel otorite araçları gibi birçok önemli ulaşım modu için uygundur.

Özel olarak eğitilmiş teknisyenlerimiz işinizde minimum aksama olmasını sağlar ve araçlarınız tedaviden yaklaşık bir saat sonra tekrar kullanılabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Dezenfeksiyon

Hijbo Türkiyenin her yerinde size hizmet vermektedir.

Bizimle temasta olunSosyal Medyada Bizi Takip Edin
[/bt_bb_separator]

Copyright Hijbo. Tüm Hakları Yasal ve Saklıdır @2020 Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır

Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır