CORONA VİRÜS DEZENFEKSİYON - HİJBO En Kaliteli Dezenfeksiyon!

23 Temmuz 2020by test0

Sizlere Corona Virüs Dezenfeksiyon hizmeti vermekteyiz. Corona Virüs Dezenfeksiyon konusunda uzman firma HİJBO!

Dünya çapında koronavirüs (COVID-19) salgını, insanları, evlerini ve işletmelerini potansiyel kirlenmeye karşı korumak için çırpınıyor . Bu tür biyolojik tehlike durumunun etkileri bir haftaya kadar sürebilir ve hastalığın devam eden yayılması küresel çapta artan sayıda ölümle sonuçlanmıştır.

HİJBO, koronavirüs dezenfeksiyonu da dahil olmak üzere bulaşıcı hastalık ve biyolojik tehlike iyileştirmede endüstri lideridir ve mümkün olan en yüksek profesyonel standartları sunar. Türkiye’de 7/24 hızlı acil müdahale sağlamaya kararlıyız, böylece bir salgın durumunda gönül rahatlığı yaşayabilirsiniz.

CORONAVİRÜS NASIL TEMİZLENİR?

Coronavirus, özellikle sinsi olduğu için hızla ün kazandı. 17 güne kadar yüzeylerde hayatta kalabilir ve virüs bulaşmış insanlar enfeksiyondan yaklaşık iki hafta sonraya kadar semptom göstermezler, bu da izlemeyi ve içermeyi zorlaştırır. Bu nedenle, yanınızda güvenilir bir profesyonel hastalık ve biyolojik tehlike iyileştirme şirketine sahip olmak çok önemlidir.

HİJBO, Sağlık Bakanlığı tarafından sertifikalandırılır ve hastalık temizliği ve dezenfeksiyonu söz konusu olduğunda en son prosedürleri kesinlikle uygular. Coronavirus (COVID-19) hala yenidir, bu nedenle Coronavirus Görev Gücümüz güncel çözümler için Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezlerine danışmakta ve EPA tescilli dezenfektanları kullanmaktadır.

DEZENFEKTAN CORONAVİRÜS

Geniş kapsamlı bir virüs öldürme iddiası ile Sağlık Bakanlığı onaylı ve EPA tescilli endüstriyel güçte dezenfektanlar kullanıyoruz.
Enfekte olmuş tüm malzemeler temizlenir, dezenfekte edilir ve biyolojik olarak tehlikeli atık olarak uygun şekilde atılır.
Tamamen kapsüllenmiş kişisel koruyucu ekipman ve tam yüz solunum maskesi maskeleri sertifikalı temizleme teknisyenlerimiz tarafından her zaman giyilir.
Ekipmanlarımız, kamyonlarımız ve atık depolama alanlarımız için sıkı bir koronavirüs demobilizasyon sürecine bağlıyız.
Hastalık salgını son derece ciddi bir durumdur ve sizin, ailenizin ve çalışanlarınızın sağlık ve güvenliğinin çevrimiçi olduğunu biliyoruz.
Yaptığımız ilaçlama ile kendinizi evinizde, işyerinizde şantiye, okul ve benzeri alanlarda son derece güvende hissedeceksiniz.
Hiç tahmin edemediğiniz yerlere köşe bucak ilaçlama yapıyoruz. Virüse karşı tam önlemimizi alıyoruz ve sizi de önlem almaya davet ediyoruz.
Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımıza ulaşmanız. Hemen arayın ve hijyenin rahatını çıkarın.

This type of paper requires the student to think in detail and systematically through

When producing a research paper, it is always important to remember that research paper topics ought affordable-papers.net to be researched prior to choosing them.

every one the issues and issues involved with writing a research paper that is successful.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Dezenfeksiyon

Hijbo Türkiyenin her yerinde size hizmet vermektedir.

Bizimle temasta olunSosyal Medyada Bizi Takip Edin
[/bt_bb_separator]

Copyright Hijbo. Tüm Hakları Yasal ve Saklıdır @2020 Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır

Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır