FÜMİGASYON - HİJBO Fümigasyon Hizmetinde Türkiye'nin En İyi Firması

23 Temmuz 2020by test0

Fümigasyon, bir alanı içinde zararlıları haşere veya virüsleri boğmak veya zehirlemek için gazlı böcek ilaçları veya fumigantlarla tamamen dolduran bir haşere kontrolü yöntemidir.

Gerekli sıcaklık ve basınçta kimyasal olan bir işlemdir ve verilen haşere organizmasına ölümcül olacak şekilde gaz halinde yeterli konsantrasyonda çıkabilir.
Hijbo, 2013’ten beri Türkiye’de Fümigasyon Hizmeti vermektedir. Mallarınız ve yeriniz için ne tür fümigasyonun en iyi olduğundan emin değilseniz, fümigasyon hizmetleri için bizimle iletişime geçin.

Fumigasyon, kapalı bir alanda zararlıları yok etmek için pestisit gazlarının (fumigantlar) kullanımını içeren bir haşere kontrol çözümüdür.
Fümigasyon, böcek gelişiminin tüm aşamalarına karşı etkilidir ve özellikle küresel ticarette, yiyecek ve içecek işleme ve konaklama tesisleri gibi ticari ortamlarda Depolanmış Ürün Böcekleri, hamamböceği ve diğer böcekler gibi çeşitli haşerelerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olmak için kullanılabilir.

Egzotik organizmaların transferini önlemek için kullanılır.
Fumigasyon, güvenli, yasal ve etkili bir şekilde gerçekleştirilmesi için dikkate alınması gereken birçok değişken içeren karmaşık bir faaliyettir.
Hijbo, dünya genelindeki işletmeleri desteklemek için sadece ticari mülklerin ve ticari varlıkların zararsız kalmasını sağlamakla kalmayıp, aynı zamanda gerekli bilgi, beceri ve deneyime sahip yetkin ve lisanslı teknisyenler tarafından yürütülür.

Mülkünüze etkili ve güvenilir termit fümigasyon çözümleri sunmak için Hijbo, haşere kontrol uzmanlarına güvenin . Çevre dostu olmaya çalışıyoruz ve evinizi ve ailenizi korumak için elimizden geleni yapacağız.
Termit tehdidini ortadan kaldıran ve geri dönmelerini önleyen etkili bir tedavi sağlamak için en son yöntem ve kimyasallardan haberdar oluruz.

Termit tedavi servisimiz istila kaynağına nüfuz etmeye odaklanmaktadır. Bu, yapıyı bir çadırla kaplamayı ve ahşaba nüfuz eden bir gaz kullanmayı, termitlerden kurtulmayı ve kolonilerini ortadan kaldırmayı sağlarız.

Konteyner Fumigasyonu

Konteyner kullanan ülkeler arasındaki gönderilerde mal taşımak, ekonomik ve köklü bir uygulamadır.
Konteyner fumigasyonu, bir konteynır içindeki veya bir konteynerin içindeki bir malın, ülkeye veya bölgeye giren veya çıkan zararlıların riskini ortadan kaldırmak ve yabancı zararlıların ve potansiyel olarak zararlı hastalıkların başka bir ülkeye girmesini önlemek için muamele edilmesidir.

Bazı durumlarda, ülkeler limana girmeden önce fumigasyon sertifikalarına ihtiyaç duyacaktır.
Bu salgın günlerinde Konteyner Fumigasyonu daha önemli bir hal aldı.
Bize ulaşabilirsiniz.

That has offered

Electronic shredders use a keypad and have https://www.affordable-papers.net/ various settings.

the newspaper.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Dezenfeksiyon

Hijbo Türkiyenin her yerinde size hizmet vermektedir.

Bizimle temasta olunSosyal Medyada Bizi Takip Edin
[/bt_bb_separator]

Copyright Hijbo. Tüm Hakları Yasal ve Saklıdır @2020 Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır

Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır