GENEL ORTAM DEZENFEKTE - HİJBO En İyi Genel Ortam Dezenfekte!

23 Temmuz 2020by test0

HİJBO, son teknoloji ürünleri ile profesyonel genel ortam dezenfekte hizmetleri sunmaktadır. İşletmenizin özel ihtiyaçlarını karşılamak için HİJBO dezenfeksiyon hizmetleri, dezenfeksiyon hizmetleri ve derin temizlik sağlar.

Hijbo genel ortam dezenfekte konusunda yılların vermiş olduğu profesyonelliği kullanır.

Elektrikli ve elektronik aletlerle eşleştirilmiş hastane sınıfı kimyasallar ve köşe bucak mikro fiberlerle derin temizlik teknikleri kullanırız.

Müşterileriniz ve çalışanlarınız için daha güvenli bir ortam yaratmanıza yardımcı olabilir.

Bu ticari dezenfeksiyon hizmetleri, hastanelerde, okullarda, günlük arabalarda, veteriner kliniklerinde, tıbbi ofislerde, üretim tesislerinde, depolarda, ofislerde, perakende mağazalarda, restoranlarda ve barlarda, spor salonlarında ve diğer işyerlerinde kullanılır.

Profesyonel dezenfeksiyon hizmetleri, yüksek müşteri trafiğine sahip işletmeler veya klinikler ve hastaneler gibi hassas popülasyonlara hizmet sağlayan işletmeler için idealdir.

Koronavirüs, soğuk algınlığı ve virüsler, bakterilerin tüm yıl boyunca yayılmasından kaçının ve bugün bir kerelik özel veya tekrarlayan ticari dezenfeksiyon hizmetleri hakkında bizden bilgi alın.

Sağlık Bakanlığından gelen en son bilgilere göre, Coronavirus çeşitli yüzeylerde birkaç gün boyunca yaşayabilir. Kirli yüzeylerin temizlenmesi için iki aşamalı bir işlem, ardından virüsün yayılmasını önlemek için en iyi uygulama önlemi olarak dezenfekte etmeyi önerirler.

Neden virüslere karşı koruma için çalışma alanınızı ortam dezenfekte edin?

Virüs bulaşma olasılığını azaltın.Müşteriler ve çalışanlar için sağlıklı bir ortam sağlayın.
İster tam kapasite çalışıyor olun, virüslerin yayılmasını önlemeye yardımcı olmak için iş yerinizi temiz ve dezenfekte etmek her zamankinden daha önemlidir .

Bu tedavi, virüslerin etkili bir şekilde ortadan kaldırılması ve mevcut koronavirüs ve bakteriyel enfeksiyonlara karşı etkili bir tedavi yöntemi olarak kullanılır.

Geniş vizyonlu dezenfektan uzmanlığımız, zemin, duvar, yapı, havalandırma ve diğer ekipman gibi cansız çevresel yüzeyleri dezenfekte etmek için tasarlanmıştır.

Ortak ve ulaşılması zor alanlara ulaşmak ve dezenfekte etmek zordur.

Bunun için birkaç iç mekan dezenfektan temizleme yönteminin bir kombinasyonunu kullanarak dezenfekte edici bir çözüm sunar.

Çalışma alanınızı sterilize ederek, büyük alanları kısa sürede dezenfekte etmemizi sağlarız. İşiniz için maksimum etki ve minimum bekleme süresi elde etmemizi sağlıyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Dezenfeksiyon

Hijbo Türkiyenin her yerinde size hizmet vermektedir.

Bizimle temasta olunSosyal Medyada Bizi Takip Edin
[/bt_bb_separator]

Copyright Hijbo. Tüm Hakları Yasal ve Saklıdır @2020 Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır

Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır