MİSYON & VİZYON

VİZYONUMUZ:
EN İYİ İLAÇLAMA

Müşteri Memnuniyeti
Uygun Fiyat
Proje Başarısı

Herkesin temiz, güvenli ve keyifli bir ortamda yaşama ve çalışma hakkına sahip olduğuna inanıyoruz. İnsanlara bakmanın önemli olduğuna inanıyoruz.Hedefimiz yeni ve mevcut bir ortamda dikkatle ve sorumlu bir şekilde büyümek, gelişmektir. Kimyasal tedarikçimizin verimli yapıları, duyarlılıkları ve sertifikalı ortakları nedeniyle hemen tepki veriyoruz. Ayrıca önemli bilgiye dayanan teknik danışmanlık uzmanlığı sağlayarak müşterilerimize yardımcı olmaya çalışıyoruz.İleride de güvenli ve temiz bir şekilde müşterilerimize hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

2003 yılında İstanbul’da kurulan firmamız 2009 yılında Gaziantep şubesiyle büyüme yolunda ilk adımlarını atmış, 2017 yılında 1.000.000 sermaye ile  İzmir ve Ankara şubeleriyle büyümesini sürdürmüştür. 2018 yılında Fransa Paris şubesinin açılışıyla sektördeki büyümesini farklılaştırarak Avrupa’ya açılan ilk Türk Firması olma özelliğinin yanında büyümeye farklı bir hız kazandırmıştır. Haşere kontrol alanında yenilikler deneyerek online hizmet vermeye başlayan firmamız,  müşterilerine bulundukları yerden ister cep telefonlarıyla, ister bilgisayar veya tabletlerinden yapılan tüm işlemleri kontrol etme olanakları sunmaktadır. Verilen hizmetlerde, kullanılan ürün ve miktarlarından tutun ürünlerin msds leri, teknisyen belgeleri, hizmet ve kalite belgeleri, trend analizleri…gibi tüm belgeleri bir tık uzaklarında görmelerini sağlamıştır. Müşteri memnuniyeti önceliğine önem veren alanında uzmanlaşmış, bunların çevre ve zararlıları konusunda olası ve var olan sorunların ortadan kaldırılmasında büyük deneyim sahibi olmuş ve kendine özgü know how ve teknolojiler geliştirmiş   teknik bilgiyle donatılmış Ziraat Mühendisi, Biyolog ve teknikerlerden oluşmaktadır.

 

HİJBO İLAÇLAMA Yürüyen haşere, uçan haşere ve kemirgen kontrolü uygulamalarında sadece araştırmalar sonucu Dünya Sağlık Teşkilatı (WHO) uygunluğu kabul edilmiş Türkiye’de Sağlık Bakanlığı tarafından Halk Sağlığı ruhsatlı haşere ve kemirgen ilaçlarını kullanmaktadır. Uygulamalarımızın tamamı Ziraat Mühendisleri tarafından yapılmaktadır.
HİJBO İLAÇLAMA kendisini bir haşereyle mücadele şirketi olarak tanımlamamaktadır. HİJBO  İLAÇLAMA zararlıları engelleme, kontrol etme ve çevre sağlığı alanında faliyet gösteren bir hizmet şirketi olup verdiği hizmetlerin kalitesi, sürekliliği ve etkin servisi ile tanımlamaktadır.
HİJBO İLAÇLAMA müşteri odaklı tutum ve davranışı benimsemekte,kullandığı teknoloji ile insan sağlığına hiçbir yan etkisi olamayan kokusuz ilaçlarla müşterilerinin tüm sorunlarını ortadan kaldırmaya yönelik hizmet vermeye çalışmaktadır.
Hizmetlerimizi çalışma saatleriniz içerisinde, çalışmalarınızı aksatmadan, ek hazırlık yapmanızı gerektirmeyecek şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Haşere ve kemirgen kontrolü hizmetlerini hijyen, sanitasyon, mekanik ve fiziksel önlemler ile kimyasal mücadelenin bir bütün olarak uygulanması tekniği olan Entegre Haşere Yöntemi’ni (İntegrated Pest Managment) uygulayarak sunan HİJBO İLAÇLAMA çevre ve insan dostu bir yaklaşımla, olabildiğince az kimyasala maruz kalmasını hedeflemektedir.
Her alanda zararlılarla mücadele ve çevre sağlığı konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, sizlere daha kaliteli ve güvenceli hizmet vermek için ‘sizin için Karıncalar gibi çalışıyor.’ 

Virüs Koruyucu Dezenfektan
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Bizimle ÇalışınNeden Bizimle
Çalışmalısınız?

Döneme uygun ilaçlar ve dezenfektan ürünleri kullanıp size en iyi şekilde hizmet vermek tek amacımız.
Aranan Çalışma
Üstün çalışma deneyimimiz ile çok mutlu olacaksınız.
Güler Yüzlü Çalışanlar
Güler yüzlü donanımlı çalışanlarımız ile hizmet veriyoruz.
Takım Çalışması
Takım çalışması ve organize olup işlerinizi en kısa sürede ve en iyi şekilde bitiriyoruz.
Çalışma Arkadaşlarımız
Çalışma arkadaşlarımıza ve sizlere çok önem veriyoruz.
Strateji
İyi kadromuzla ve yılların vermiş olduğu deneyim.
İletişim
7/24 Bize ulaşabilirsiniz.
https://www.hijbo.com/wp-content/uploads/2020/07/1.hijbo_.png
İstanbul Dezenfeksiyon

Hijbo Türkiyenin her yerinde size hizmet vermektedir.

Bizimle temasta olunSosyal Medyada Bizi Takip Edin
[/bt_bb_separator]

Copyright Hijbo. Tüm Hakları Yasal ve Saklıdır @2020 Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır

Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır