İŞYERİ DEZENFEKTAN - HİJBO İşyeri Dezenfektan Konusunda Uzman!

23 Temmuz 2020by test0

Çalışma şeklimiz hızla değişiyor. Bu değişikliklere uyum sağlamak için mülkünüzün temizliğinin işe yaradığından emin olmanız önemlidir. 7 yılı aşkın ticari temizlik tecrübesi İşyeri Dezenfektan ile her ofisin kendine özgü temizlik ihtiyaçları olduğunu biliyoruz.

Bu nedenle akıllı, etkili ve size özel temizlik çözümleri sunmak için yenilikçi bir yaklaşım sunuyoruz. Yüksek performans gösteren ekiplerimiz ortamları temizleyerek İşyeri Dezenfektan işlemini gerçekleştirip, yaptığımız her şeyin temelini oluşturuyoruz. Operasyonel yönetim yapımız, aerodinamik süreçler ve çevik olma kabiliyetimiz, tesisin büyüklüğü ne olursa olsun tutarlı ve etkili bir temizlik sunmamızı sağlar.

HİJBO’da, çalışanlardan ziyaretçilere kadar başkalarının sağlığına ve esenliğine dikkat etmenin önemli olduğuna inanıyoruz.

Nasıl Çalışır?

Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.

İnsan Kaynaklarımız, mevcut endüstriyel temizlik gereksinimlerinizin kapsamlı bir proje elde etmek için endüstri tesisinizde sizinle görüşmek için bir zaman ayarlayacaktır.

Özellikle sizin için oluşturulan bir temizlik planına dayalı bir teklif hazırlayacağız.

Bizimle çalışmak isterseniz, uygun niteliklere sahip operatörlerimizi tesisinize yönlendirilecek. Ne yapılması ve ne zaman yapılması gerektiği konusunda net olmalarını sağlayacak özel bir amir tahsis edilecektir.

Kendimizi temiz ve konforlu bir çalışma ortamında ve koşulda çalışmaya değerlemeye başlıyoruz, çünkü bunun çalışma ekibimizin verimliliğini artırmaya ve tutkuyla çalışmamıza katkıda bulunacağına ve bunun müşterilerimiz ve çıktılarımız üzerinde olumlu bir etkisi olacağına inanıyoruz.

Temizlik ve hijyenin her işin çekirdeği olduğuna inanıyoruz, herhangi bir binaya hijyeninden adım atarken başarısına ve itibarına kesinlikle katkıda bulunan kasıtlı olarak ilk izlenimi alabilir.

En yüksek uluslararası standartları kullanarak “Hijyen’de Mükemmellik” kavramını benimsemiştik ve bunun nedeni yaratıcı yönetim ve onların değerli desteği ve her zaman en iyiyi hedefleyen güçlü takibi. Kalite çıtamızı yükseltmemizin temel nedeni, deneyimli ekibimizin yarattığı en gelişmiş, kullanışlı ve pratik çözümlere dayanan üretilen yeniliktir.

Herkes çalışanlarını hijyenik ve güvenli bir ortamda çalışmasını ister.Biz size bu hizmeti en üst seviyede sunuyoruz çünkü mutluluğunuz ve sağlığınız bizim için önemli.

En kısa sürede en iyi şekilde işyerlerinizi güvenilir bir şekilde mikrop, haşere, virüs gibi istenmeyen olgulardan kurtarıyoruz.
Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Dezenfeksiyon

Hijbo Türkiyenin her yerinde size hizmet vermektedir.

Bizimle temasta olunSosyal Medyada Bizi Takip Edin
[/bt_bb_separator]

Copyright Hijbo. Tüm Hakları Yasal ve Saklıdır @2020 Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır

Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır