https://www.hijbo.com/wp-content/uploads/2020/07/1.hijbo_.png
Misyonumuz

HİJBO İLAÇLAMA

1988'de başladığımızdan beri portföyümüz artmış olsa da temel ilkelerimizle temasımızı kaybetmedik. İnsanlara bakmanın önemli olduğuna inanıyoruz, bu yüzden saygı, sorumluluk, mükemmellik, dürüstlük ve inovasyonun ayrılmaz değerlerimize başvurmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz sürekli vaadimize dayanarak önde gelen şirketlerle uzun süreli ilişkiler kurduk.

2013’de başladığımızdan beri portföyümüz artmış olsa da temel ilkelerimizle temasımızı kaybetmedik. İnsanlara bakmanın önemli olduğuna inanıyoruz, bu yüzden saygı, sorumluluk, mükemmellik, dürüstlük ve inovasyonun ayrılmaz değerlerimize başvurmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz sürekli vaadimize dayanarak önde gelen şirketlerle uzun süreli ilişkiler kurduk.

Hijbo, daha kapsamlı ve profesyonel bir temizlik hizmeti ihtiyacını belirledi ve o zamandan beri ülkedeki en saygın Türkiye ticari temizlik sağlayıcılarından biri haline geldi.

HİJBO’da, operasyonlarımızın kapsamı dışında insanların yaşam kalitesine destek ve değerli katkılar sağlamak bizim sorumluluğumuzdur. Temiz, güvenli ve hijyenik bir ortamın insanları mutlu etmede oynadığı rol göz ardı edilemez.

bt_bb_section_top_section_coverage_image

HİJBO , biyolojik tehlike iyileştirmesinde öncü ve endüstri lideridir. Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın tamamen korunmasını sağlamak için temizlik, dezenfeksiyon ve güvenlik uyumluluğunda en yüksek standartlara uyuyoruz.

Aşağıdaki ilkeler işimizi nasıl yürüttüğümüzü tanımlar ve profesyonel iş mahalli temizliğinin değerini gösterir;

Acil Yardım:  Bunların sıradan bir durum olmadığını biliyoruz, bu yüzden aradığınızda, müşteri hizmetleri danışmanlarımızdan biri soruları cevaplamak ve iyileştirme sürecinde size rehberlik etmek için her zaman hazır olacaktır. Yerinde değerlendirme için derhal yerel saha ekibini göndeririz veya tercih edilirse, sizin için uygun bir randevu süresi planlayacağız.

Eğitimli, Bilgili Uzmanlar:  Sonrasının saha amirleri ve teknisyenleri, nerede olursanız olun aynı bakım ve uzmanlığı almanızı sağlamak için coğrafi konumdan bağımsız olarak aynı eğitimi alırlar. Ekiplerimiz, Kan Kaynaklı Patojen Kontrolleri, Solunum Koruması ve Tehlike Değerlendirmesi ve İletişimi gibi çeşitli güvenlik protokolleri konusunda eğitilmiştir.

Takdir ve Gizlilik:  Gizliliğinize ve güveninize değer veriyoruz. Ekibimiz, otopark ve mülkünüze erişim ile ilgili tercihleri ​​veya özel talimatları takip edecek ve gizliliği sağlamak için mobil aracımızı gizlice kapsayacaktır. Tüm etkileşimlerimizin takdir, profesyonellik ve özenle ele alınacağından emin olabilirsiniz.

% 100 Müşteri Memnuniyeti Garantili:  Durum ne olursa olsun, tüm kan ve biyolojik tehlike temizliğine, sizin, ailenizin veya işletmenizin sağlığını ve güvenliğini sağlamak için aynı özen, dikkat ve süreçle yaklaşırız. Tüm hizmetlerimiz HİJBO çalışanları tarafından yürütülmektedir ve % 100 Müşteri Memnuniyeti Garantisi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Hızlı Yanıt 7/24/365: TÜRKİYE’de stratejik olarak bulunan mobil birimi ile acil durumlara hızlı müdahale ve 24 saat hızlı temizlik sağlamayı taahhüt ediyoruz. Tipik yanıt süremiz çoğu şehre 2 ila 4 saattir, bu nedenle bize ihtiyacınız olduğunda yardımcı olmaya hazırız.

Dezenfektan Ürünlerimiz: Satışını ve Tedariğini yaptığımız dezenfektan ürünlerimiz her zaman yanınızda.Bu zor salgın günlerinde en iyi dostumuz olan dezenfektan ürünlerimiz yan etkisi olmayıp alerji yapmaz.

İşyeri Dezenfekte

Bizimle Temasa GeçHİJBO'ya Ulaş

Bizimle temasa geçin sürekli aktif ve yanınızdayız.
Adres
Cami Kebir Mah. Tabakhane Cad. No:19/1 Kasımpaşa-Beyoğlu/İSTANBUL
Telefon
0212 237 24 03

0850 737 49 66
E-mail
info@hijbo.com
destekhijbo@hijbo.com
pazarlama@hijbo.com
muhasebe@hijbo.com
https://www.hijbo.com/wp-content/uploads/2020/08/d4b8fa6f-3689-42ac-905a-5313b56542a8.jpg

ÖzgeçmişDeneyim

 • İş Deneyimi
 • İnsan Kaynakları

Bu zamana kadar birçok iş deneyimimiz oldu ama büyük projelerimiz ve bir çok emeğimizin geçtiği zamanlar;

 • 2013-2014
  İstanbul Allianz ile yaptığımız anlaşmalar ile tüm şirketi dezenfekte ve ilaçlama işlerini tamamladık uzun ve güzel bir süreçti.
 • 2014-2015
  İstanbuldaki tüm Starbucks şubelerine haşare ilaçlaması uyguladık gıda ve içecek gibi alanlar çok titiz ve dikkatli olunması gereken yerlerdir.Bu projeyi sorunsuz ve mutlu sonla bitirdik.
 • 2017-2018
  Kahve Dünyası ile yaptığımız anlaşma ile çikolata fabrikalarının haşere ve dezenfektan ilaçlamasını tamamladık.
 • 2019-2020
  Marketler Zinciri , Bankalar , Özel Siteler , Fabrikalarla çalışmaktayız. (Referanslar için bize ulaşabilirsiniz.)

İnsan kaynaklarımız tüm sorunlarınıza çözüm bulmak için çalışıyor.İletişime geçip sorunlarınızı ve planlamayı yapabilirsiniz.Size en iyi desteği vereceklerdir.

With homework is a vital part of a child’s schooling, it’s no wonder that many parents employ the services of skilled paper authors to create essays and other newspapers for their kids. Paper writing services employ essay writers that are proficient at essay editing and writing, and can produce written work which will wow your child and give you https://payforessay.net/ invaluable assistance as well. As a parent, you want your child to obtain the best quality education, and employing an essay writing support to create this needed documentation is a great way to make sure paper writer this happens. When you hire a professional paper writer essay author, you not only permit them www.masterpapers.com to help you in your quest to give your child with an excellent http://grademiners.com/ education, but also permit them to assist you in developing a work environment that allows your child to flourish.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Dezenfeksiyon

Hijbo Türkiyenin her yerinde size hizmet vermektedir.

Bizimle temasta olunSosyal Medyada Bizi Takip Edin
[/bt_bb_separator]

Copyright Hijbo. Tüm Hakları Yasal ve Saklıdır @2020 Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır

Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır