VİLLA DEZENFEKTE - HİJBO Villa Dezenfekte Hizmetinin En İyisi!

23 Temmuz 2020by test0

Hijbo, Villa Dezenfekte hizmetleri tarafından belirlenen protokollere göre villanızı veya işyerinizi temizlemek ve dezenfekte etmek için bu benzeri görülmemiş süre boyunca benzersiz bir şekilde hazırlanmıştır.

Biyolojik kirleticilerle uğraşırken uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz ve düzenli temizlik personelinin günlük olarak gerçekleştirdiği iş kapsamının ötesine geçeceğiz. Uzmanlarımız tesis veya yapı temizliği ve dezenfeksiyonunu içeren en iyi temizliği yapmak üzere eğitilmiştir.

Temizleme prosedürleri genellikle gözenekli ve gözeneksiz yüzeylerin temizlenmesini, gözeneksiz yüzeylerin dezenfekte edilmesini, temizleme işlemi için kullanılan ekipman, alet veya malzemelerin temizlenmesini dezenfekte edilmesini ve atıkların atılmasını içerir.

HİJBO, tezgahlar, masa tablaları, kapı kolları, ışık anahtarları, banyo armatürleri, tuvaletler, telefonlar, klavyeler, tabletler ve masalar gibi yüksek temaslı yüzeylerin temizlenmesini teşvik eder.

Hijbo’nun ticari alanlar rehberinde belirtilen diğer alanlar şunlardır:

Mutfak / Yemek Alanları
Banyolar
Ofis
Perakende Alanları
Fıskiyeler
Raf / Raflar
Halılar ve Kilimler
Merdiven Korkulukları
Asansör
Oyun Ekipmanları
Fitnes ekipmanı

Spreyimiz aşındırıcı değildir, bu nedenle hassas elektronik cihazların bulunduğu yerlerde kullanılmasında herhangi bir sorun yoktur. İnce bir sis tüm nesnelerin üstünü ve altını korur, böylece ev halkı çocuklarınız ve misafirlerinizin dokunduğu her şey dezenfekte edilir ve klinik olarak temiz standartlara göre koku giderilir. Durulama gerektirmez. Ürünlerimiz gıda ile temas eden yüzeylerde kullanım için NSF sertifikalıdır.

Elektrikli ve Elektrostatik püskürtme, elle çalışan kimyasal püskürtme yerine güç destekli püskürtme makinelerini kullanır. Makineler ayrıca 1 geleneksel manuel püskürtücü boyutunda damlacıkları daha küçük mikron damlacıklarına ayırır ve hedeflenen bir alanın daha eşit bir şekilde kaplanmasını sağlar.

Elektrostatik püskürtme, makineden çıkarken kimyasal damlacıkları hızlandırdığı için bir adım daha ileri gider. Damlacıklar serbest bırakıldıktan sonra, nesneleri ve yüzeyleri daha kolay ararlar. Ulaşılması zor yerlerde bile kimyasal dezenfektanın daha geniş bir şekilde kaplanmasını sağlar.

Elektrikli ve elektrostatik püskürtme, asansörün üzerindeki her düğmeyi veya dezenfekte edici kimyasalların bulunduğu bir masanın alanlarını eşit bir şekilde örtmeye yardımcı olmak da dahil olmak üzere yüzeylerin daha eşit bir şekilde kaplanmasını sağlar; geleneksel sprey ve silme işleminin etkili olduğu yerlerde, bazı bölgelerde daha ağır kalıntılar bırakabilir.

Yatak, koltuk, yastık ve benzeri villa  eşyalarını en iyi şekilde ve en sağlıklı şekilde dezenfekte edebiliriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İstanbul Dezenfeksiyon

Hijbo Türkiyenin her yerinde size hizmet vermektedir.

Bizimle temasta olunSosyal Medyada Bizi Takip Edin
[/bt_bb_separator]

Copyright Hijbo. Tüm Hakları Yasal ve Saklıdır @2020 Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır

Hijbo.com altyapı gücünü Hisar İlaçlama‘dan alır